kajaki-tarnowskie-gory-splywy-kajakowe-wypozyczalnia-kajakow-slaskie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji spływów kajakowych Tarnowskie Góry na Górnym Śląsku, śląskie kajaki to nasza specjalność, pasja i hobby. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę i wypożyczenie sprzętu kajakowego najwyższej jakości. Dysponujemy nowymi kajakami 1- 2- i 3-osobowymi oraz nowymi wiosłami.  Zapraszamy do przeżycia niezapomnianych przygód na wodzie, na rzekach Śląska, na Śląsku w kajaku. Z nami nie musisz się o nic martwić. Zapewnimy transport osób na trasie spływu kajakowego, tak że dopłyniesz do swojego samochodu, po spływie kajakowym zorganizujemy ognisko i kiełbaski. Za dodatkową opłatą oferujemy na trasie spływu opiekę ratownika lub instruktora kajakarstwa. Możesz płynąć w kajaku z dziećmi lub czworonożnymi pupilami. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności kajakarskich, wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Organizujemy spływy kajakowe Tarnowskie Góry na Śląsku dla osób indywidualnych lub grup, spływy kajakowe dla singli i rodzin, dla starszych i młodszych. Organizujemy spływy kajakowe panieńskie, wieczory kawalerskie, spływy szkolne, rodzinne, biurowe, studenckie, spływy branżowe. Możesz wybrać opcję płynięcia  kajakiem kilka godzin lub kilka dni.  Dlaczego opłaca się przyjechać na spływ kajakowy Tarnowskie Góry z Krupski Młyn? Bo to wielka frajda i kontakt z naturą, zwłaszcza gdy jesteś mieszczuchem, możliwość przeżycia niezapomnianej kajakowej przygody, moc wrażeń i spotkanie ciekawych ludzi, wzmocnienie ciała i ducha i inne.

Kajakomania jest dla każdego i każdy może zostać kajakomaniakiem. Boisz się, że sobie nie poradzisz na spływie kajakowym? Oferowane przez nas spływy kajakowe na Śląsku przeznaczone są dla amatorów, osób starszych, dzieci, także dla  wszystkich tych, którzy wcześniej nigdy w kajaku nie pływali. Nasze śląskie kajaki są komfortowe, dysponujemy kilkoma rodzajami sprzętu, nie musisz się obawiać, że będzie Ci niewygodnie, znajdziemy odpowiedni sprzęt kajakowy najwyższej jakości dla Ciebie.

Kajaki Tarnowskie Góry

Pływamy kajakami na rzekach Górnego Śląska, slaskie kajaki Tarnowskie Góry znajdziesz w regionie, który zwykle kojarzy się z  urbanizacją, zanieczyszczeniem i przemysłem ciężkim. Czy wiesz, że na Śląsku  są atrakcyjne tereny zielone, urozmaicone i naturalne krajobrazy, piękne i czyste rzeki? Warto poznać bogactwo przyrodnicze Górnego Śląska, uroki śląskich rzek i popłynąć na spływ kajakowy Mała Panew oraz inne polecane spływy kajakowe Śląsk:

 • Kajaki Mała Panew – to najpiękniejsza i najbardziej urokliwa rzeka regionu, najbardziej lubiana przez kajakarzy. Płynie przez obszar województw śląskiego i opolskiego. Kajaki na Małej Panwi to Dolina Małej Panwi – bardzo atrakcyjny przyrodniczo i krajobrazowo teren. Wzdłuż malowniczego biegu rzeki rozciąga się obszar Natura 2000 z bogactwem flory i fauny. Mała Panew meandrując płynie do Jeziora Turawskiego i dalej do  Odry. Najciekawszy etap kajakowy na Małej Panwi to trasa kajakowa Żyłka – Krupski Młyn, Krupski Młyn – Kielcza i dalej aż do Zawadzkiego.  Można dopasować trasę spływu kajakowego do swoich umiejętności i wybrać trasę łatwiejszą lub bardziej zaawansowaną. Rzeka nie jest głęboka, jest bezpieczna. Za każdym razem gwarantujemy niezapomniane wrażenia.
 • Kajaki Ruda –  Ruda płynie  przez RybnikRudy,  Rudę Kozielską, Kuźnię Raciborską, Turze. Jest to bardzo atrakcyjny szlak kajakowy, na którym są odcinki  łatwe, przeznaczone dla początkujących kajakarzy i  trudniejsze – dla bardziej wytrwałych. Każdy odcinek można pokonać, będąc amatorem kajakarstwa, dla rodzin z dziećmi polecamy jednak trasę Rybnik Stodoły – Rudy. Dopływa się wówczas do Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach, który  jest ciekawym i wartym odwiedzenia zabytkiem architektury sakralnej. Ruda jest rzeką płytką i bezpieczną.
 • Kajaki Kanał Gliwicki –  kanałem można płynąć kajakiem od mariny w Gliwicach do Odry. Atrakcją dla kajakarzy jest pokonywanie śluz (śluzowanie) w Dzierżnie, Rudzińcu, Sławięcicach, Nowej Wsi. Na trasie kajaki Kanał Gliwicki można zwiedzać  Zespół Parkowo-Pałacowy w Pławniowicach. Zaletą kanału jest stojąca woda i wysoki stan wody (w kanale nigdy jej nie brakuje), co lubią wszyscy kajakarze.
 • Kajaki Kłodnica – rzeka zmienna i charyzmatyczna, cicha i rwąca. Niektórym kojarzy się z dużym zanieczyszczeniem (czarna Kłodka). Nie wszyscy wiedzą, że u swych źródeł Kłodnica jest czysta, dopiero przepływając przez tereny przemysłowe ulega zanieczyszczeniu, za co odpowiedzialne są okoliczne kopalnie. To wymarzona rzeka na kajaki. Polecamy trasę kajakową Rudziniec-Ujazd i dalej do Lenartowic i Kędzierzyna Koźla, gdzie Kłodnica nie jest aż tak brudna. Zaletą Kłodnicy jest wystarczający zazwyczaj, dogodny dla kajakarzy stan wody.

Wypożyczalnia kajaków Tarnowskie Góry

Od wielu lat prowadzimy wynajem kajaków w Tarnowskich Górach i sprzętu kajakowego. Dużym plusem jest to, że jesteśmy w stanie przewieźć kajaki na miesce startu spływu. Dla większych grup mamy możliwośc wypożyczyć przyczepke do transportu kajaków. Własna wypożyczalnia kajaków Tarnowskie Góry ułatwia nam być elastycznymi pod względem sprzętowym.

Spływ kajakowy na Śląsku należy do stosunkowo niedrogich atrakcji. Kajakomania gwarantuje Państwu umiarkowane ceny kajaków. Już od 30 zł za osobę spędzisz niezapomniane chwile w kajaku i odetchniesz na łonie przyrody. Nie daj się wyprzedzić, zarezerwuj spływ kajakowy Śląsk dla siebie i przyjaciół.


  Data spływu - od: - do:


  osób - Kajak 1-osobowy od 60zł
  osób - Kajak 2 osobowy od 80zł
  osób - Kajak 3 osobowy od 90zł
  osób - Instruktor / ratownik 150 zł


  od osoby.